18.03.2009 click to read more 18.03.2009 Я з родиною вперше відпочиваємо у «Квітці полонини». Якщо чесно, то ми просто у захваті. Ми гарно відпочили, підлікувалися. Тут дуже гарна природа, чисте повітря. У номері є всі зручності, в їдальні смачно годують, у клубі дуже весело. Тут я знайшла багато друзів. Я дуже хотіла б приїхати знов сюди. – 18.03.2009 Я з родиною вперше відпочиваємо у «Квітці полонини». Якщо чесно, то ми просто у захваті. Ми гарно відпочили, підлікувалися. Тут дуже гарна природа, чисте повітря. У номері є всі зручності, в їдальні смачно годують, у клубі дуже весело. Тут я знайшла багато друзів. Я дуже хотіла б приїхати знов сюди. – 18.03.2009 18.03.2009
Гладій І.Г., м.Тернопіль Читати далі »
