kvitka-polonyny

18.03.2009 click to read more 18.03.2009 Я з родиною вперше відпочиваємо у «Квітці полонини». Якщо чесно, то ми просто у захваті. Ми гарно відпочили, підлікувалися. Тут дуже гарна природа, чисте повітря. У номері є всі зручності, в їдальні смачно годують, у клубі дуже весело. Тут я знайшла багато друзів. Я дуже хотіла б приїхати знов сюди. – 18.03.2009 Я з родиною вперше відпочиваємо у «Квітці полонини». Якщо чесно, то ми просто у захваті. Ми гарно відпочили, підлікувалися. Тут дуже гарна природа, чисте повітря. У номері є всі зручності, в їдальні смачно годують, у клубі дуже весело. Тут я знайшла багато друзів. Я дуже хотіла б приїхати знов сюди. – 18.03.2009 18.03.2009

Гладій І.Г., м.Тернопіль Читати далі »

05.03.2009 05.03.2009 Ми з дочкою вперше відпочиваємо в санаторії «Квітка полонини» і зовсім не шкодуємо про цей чарівний відпочинок. Адже цей радушний прийом обслуговуючого персоналу завжди додає настрою та бадьорості, часом чого нам інколи так не хватає. Дочка більшість часу провела у клубі. Продумані і організовані конкурси культорганізаторів зробили приємним наш відпочинок. Також хотілось би висловити подяку лікарям, поварам, офіціантам за їхню добросовісну турботу про наше здоров’я. Насичена рослинністю територія санаторію додає приємних вражень. З великою вдячністю за гарне лікування та вдалий відпочинок. – 05.03.2009 page 05.03.2009

Томищ Я.Ф., с.Липовець Хустського району Закарпатської обл. Читати далі »

Прокрутка до верху