Обов’язкове тестування

На час стрімкого поширенням у державі коронавірусної інфекції,   з метою безпеки відпочиваючих санаторію «Квітка полонини» та з метою запобігання поширенню хвороби, просимо з розумінням віднестися до Наказу «Про обов’язкове тестування швидкими тестами SARS–COV-2 (IgG,  IgM або AГ) осіб, що прибули на проживання та лікування в санаторій «Квітка полонини» ТОВ «Сузір’я», який ґрунтується на вимогах Наказу МОЗ України № 1907 від 08.09.2021 р. (у редакції наказу 2122 від 17.09.2020 р.), додатку №1 до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (Covid-19)».

ДЛЯ ВСІХ ОСІБ (ПОЧИНАЮЧИ З 5-РІЧНОГО ВІКУ), ЯКІ ПРИБУЛИ В САНАТОРІЙ “КВІТКА ПОЛОНИНИ”, ПОСЕЛЕННЯ  здійснюється за обов’язкової умови проведення швидкого тесту CITO TEST COVID-19 Ag, який виявляє антигени коронавірусу на рівні ПРЛ-діагностики  в лабораторії санаторію  (не входить у вартість санаторно-курортної путівки, вартість тесту – 380 грн. Оплата здійснюється  по приїзду на рецепції санаторію ).

Обов’язкове тестування здійснюється незалежно від наявності сертифікату про вакцинацію чи довідки на наявність антитіл до COVID-19. Виняток – пред’явлення на рецепції негативного  тесту на Covid-19 експрес-методом (чинний 72 години) чи ПЛР-методом (чинний 72 години).

За необхідності проводимо ПРЛ-діагностику коронавірусної інфекції.  Комплекс серологічних маркерів коронавірусної інфекції (COVID-19)   (метод ІФА)- комплекс маркерів, які свідчать про перенесену хворобу COVID-19 (наявність імунітету до COVID-19). З цінами можна ознайомитися за посиланням  https://kvitkapolonyny.com/tsiny-na-medychni-posluhy/ натисніть тут