fbpx
ВІДГУКИ2017-10-23T18:51:20+03:00

ВІДГУКИ

Людмила Лопата

15.06.2021
Дякую санаторію,,Квітка полонини за неймовірний відпочинок,яскраві емоції,турботу з боку персоналу,за продуману,змістовну культурно масову роботу,видно як ви стараєтесь створити відпочиваючим гарний настрій і у вас це виходить,тому що я впевнена що ще не раз приїду у ваш санаторій і пораджу вас своїм знайомим і колегам,щиро дякую!До наступних зустрічей !
25.04.2021
Отличное место как для летнего так и для зимнего отдыха и оздоровления. Обходительный персонал, хорошая кухня, шикарная природа. Подойдёт для любителей как активного так и спокойного отдыха.
20.04.2021
Большая благодарность за большой выбор процедур! Красивая территория и хорошее питание. Хороший персонал, очень отзывчивые и внимательные. Особенно понравился бассейн. Красивая территория, приятно ходить на прогулку.

Голосна С.Л.

23.10.2020

Висловлюю подяку персоналу санаторія «Квітка полонини».

Особливо хочу відзначити роботу покоївки  за її старанність, охайність та комунікабельність. Після її роботи в номері відчувається рука справжньої господарки. Хочу також подякувати лікарям за їх увагу до відпочиваючих.

Ще раз щиро дякую всім і бажаю всьому колективу здоров’я, наснаги і процвітання!

Швидка Ірина, Королюк Галина

15.10.2020

Висловлюємо подяку всім працівникам санаторія, які сумлінно виконують свою роботу, доброзичливі та позитивні люди. Особлива подяка покоївці та спеціалісту кабінету іридодіагностики. Спасибі за Вашу роботу! Приїдемо ще не один раз!

Тараг Л.И., Мазепа Г.А.

28.08.2020

Хочется поблагодарить весь персонал санатория «Сузір’я» за доброту, внимательное отношение к отдыхающим. Нам очень все понравилось. Хороший повар, внимательные официанты. Великолепный сад с цветами, мостиками и фонтанами. Все радует глаз.

С. Мітряєва – заслужений діяч науки і техніки України, Повний кавалер ордена «Княгині Ольги» (I,II,III ступенів), доктор філософії.

20.08.2020

Хочу висловити щиру подяку всьому персоналу санаторія під керівництвом Заслуженого лікаря України П.П. Ганинця, який в непростих умовах фінансової кризи і пандемії, робить все, щоб відпочиваючі почувалися комфортно та змогли отримати необхідне лікування.

Особлива подяка лікарям, які працюють віддано і професійно. Робота медперсоналу налагоджена чітко. Чергові медсестри в любий час прийдуть на допомогу і професійно виконують свою роботу.

Велика подяка персоналу кабінету кишкових зрошень за їх делікатність та професійну роботу.

Не можу не згадати і про територію санаторія, яка щороку стає більш естетичною, впорядкованою, квітучою і гарною. Особливо вражають скульптури. «Сузір’я» – кращий санаторій європейського рівня на Закарпатті.

Бажаю керівництву і всьому колективу процвітання та гарних інвестицій на благо як краян, так  і відпочиваючим з інших областей України та із-за кордону.

С.В. Хмилевская

13.08.2020

Хотим поблагодарить за прекрасный отдых и лечение!

Питание – все очень вкусно и разнообразно. Персонал в столовой очень приветливый и внимательный. Уборка в номерах – все очень  чисто. Было приятно возвращаться в номер. Территория – это просто СКАЗКА!!! Мы были в восторге насколько все ухоженно и красиво. Лечение – очень приветливый и внимательный персонал. Особая благодарность девочкам с минеральных ванн, микроклизм, с очистительных процедур кишечника, подводного массажа. Благодарность работникам с вытяжки позвоночника. Спасибо большое всему персоналу! Будем приезжать к Вам каждый год!

Маляр С.В.

08.08.2020

Хочу особливо подякувати санаторію за організацію відпочинку та лікування. Особливо дякую, що організували свято «печеної картоплі». Було несподівано та дуже приємно.

Єршова Людмила Миколаївна, м.Ужгород

06.08.2020

Хочу подякувати Вашому закладу за прекрасне лікування та відношення до пацієнтів. Особливо хочу відзначити лікаря-вертебролога Молнара Мирослава Васильовича, медсестер на процедурі карбокситерапія та на підводній витяжці хребта. Чуйність, високий професіоналізм та почуття гумору – все те, що допомагає в цьому житті не тільки бути здоровим, але й любити життя, коли є такі люди.

З великою повагою член «Конгресу ділових жінок України» Ольхова Т.П.

18.03.2020

Всьому прекрасному колективу ТОВ «Сузір’я» з великою вдячністю бажаю міцного здоров’я, щастя у Ваших сім’ях, добробуту, мирного неба над головою, благополуччя та процвітання! Ви найкращі!!!

Сім’я Пригорян, м. Миколаїв

16.10.19

Дуже хочеться подякувати працівникам санаторія, які за бюветом на вулиці готують різні страви. Це дуже смачно!!! Добродушні, привітні та комунікабельні молоді люди. Успіхів їм в їх смачних справах!!!

Єремич Т.І. м. Київ

04.09.2019

Відпочиваю вже п’ятий рік. Мені дуже подобається. Хочу висловити подяку всьому колективу санаторія «Квітка полонини». Бажаю розвитку, процвітання та удосконалювання. Бажаю здоров’я та наснаги. Обов’язково пораджу Ваш санаторій друзям та знайомим.

Успіхів Вам!

Вдячні відпочиваючі з міста Біла Церква

28.07.19

Сьогодні 28.07.19 в санаторії «Квітка полонини» було гарно організовано похід на «гору кохання». Це звичайно був незабутній день. Організатори цього заходу створили неймовірне свято для нас. Це був чудовий відпочинок, що об’єднує відпочиваючих, та залишає позитивні спогади. Стомлені, але дуже задоволені, ми повернулись з цього походу.

Подяка Вам Олександр, Надійка, Василь та Олександр. Ви справжні майстри своєї справи.

Відпочиваючі кім. №311

27.07.2019

На території санаторію гарно запахло димком, і ми з подругами потягнулись на димок і не пошкодували. Це було свято – день «Закарпатської кухні». Організатори санаторія «Квітка полонини» готували «бограч». Люди все підходили і підходили і вишикувалась чимала черга за цією стравою. Люди знайомились, спілкувались, а тоді разом за столиком , в гармонії з природою, насолоджувались спілкуванням та цією неймовірною, пахучою, смачною стравою. Через декілька днів, ми смакували плов, який теж був дуже смачний та приготований на вогні з «димком».

Щиро дякуємо організаторам таких заходів. Вашу роботу ми оцінили дуже високо. Ви просто молодці!

Гостя з Москви – Ганна Юріївна Пішпек. Викладач МДУ – Московського університету ім. Ломоносова, почесний член «Русского Географического Общества».

 

17.07.2019

Висловлюємо глибоку повагу всьому колективу санаторія! Окреме спасибі керівнику закладу Ганинцю Павлу Павловичу та комерційному директору – Агнесі Іванівні Кеменяш. Все дуже сподобалось: культура людей, послуги, організація активного відпочинку та лікування, унікальне оформлення території санаторію з точки зору рекреаційного ландшафту і біологічного різноманіття. Колектив має стратегію європейського напрямку та «зелених стандартів». Надзвичайна цінність – мінеральна вода!!!

Спасибі Вам за все та успіху в подальшому розвитку санаторію!

Go to Top