Приїхали з Київської області. Відпочиваємо вп’яте, маємо пільги
постійних клієнтів. Довідалися від знайомих, які відпочивали у
сусідній оздоровниці, але порадили цей санаторій. Дуже уважне
відношення працівників рецепції. Вражають зміни ландшафтного
дизайну. А також зміни у наданні медичних послуг, дякуємо лікарю УЗД Гісем В.В., з
лабораторії – Тетяні Василівні. Відділ бронювання працює чітко, ясно,

дохідливо, розповідають про умови, про відсотки і знижки по оплаті,
нагадують про день заїзду, молодці. Побутові умови: все, що потрібно для короткотермінового перебування є – фен,
телевізор, розетки, все справне, проблем не було. Харчування
повністю задовільняло: достатньо салатів, вибір страв на достатньому
рівні. Медичне обслуговування – 5 балів, дякуємо лікарям Молнару
М.В, Фізер М.С за уважне ставлення, за поради стосовно лікування, за
медичний супровід під час нашого перебування. В медичній реєстратурі
уважне ставлення працівників, в разі якихось проблем йшли
на зустріч нам – призначали інший час для процедур, завжди приємні
у спілкуванні. Дозвілля: дякуємо всім, побували на концерті
вихованців музичної школи, на дні закарпатської кухні, інші заходи,
влітку, мабуть, буде ще веселіше.
Думаю і облаштування літнього відкритого басейну задовільнить
багатьох.

І персонал їдальні, і готельної служби – прекрасні працівники.
Прибирання щодня, чисто і в санаторії, і на території. В номері
працювало все чітко. Найбільше сподобалося: увага медперсоналу,
керівництво санаторію приділяє багато уваги його розвитку. Всім
рекомендуємо цей санаторій. Відпочиваючі з №104 корпусу “Квітка полонини” (відгук залишили в опитувальній анкеті).

Прокрутка до верху