Генеральний директор санаторію «Квітка полонини» ТОВ «Сузір’я»

ГАНИНЕЦЬ Павло Павлович

Заслужений лікар України

Почесний доктор з екології
Член-кореспондент міжнародної академії освіти та науки

Академік Української технологічної академії

Народився 10 листопада 1951 року в селі Чинадієві Мукачівського району Закарпатської області у родині вчителів, потомствених інтелігентів.
Закінчив медичний та економічний факультети Ужгородського державного (Національного) університету, Вінницький торгово-економічний інститут.

В санаторно-курортній галузі працює з липня 1974 року. Пройшов шлях від лікаря-ординатора до заступника головного лікаря санаторію «Поляна». З вересня 1986 року і до сьогодні головний лікар санаторію «Квітка полонини». Співзасновник ТОВ «Сузір’я», ТОВ «Маргіт», НВА «Племконецентр», ГО «Сольва-прогрес».

У 1995 році організував випуск збірника наукових праць «Сучасні проблеми рекреації на курортах Карпатського регіону». Є автором та співавтором книг з проблем санаторно-курортного лікування та майже півсотні статей у наукових виданнях.

В 1998 році присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».
Свого часу — депутат Свалявської районної ради кількох скликань, голова постійної комісії з питань землеустрою, екології та раціонального використання природних ресурсів. Нині – депутат Свалявської ОТГ. Павло Ганинець заслужено здобув реноме фахівця-курортолога, який у сфері розвитку рекреаційної галузі відводить перше місце помірній, науково-обґрунтованій експлуатації природних ресурсів та професійно і наполегливо сприяє їх збереженню в інтересах майбутніх поколінь.

Щорічний лауреат та переможець численних вітчизняних та міжнародних рейтингів у різних номінаціях, серед яких, зокрема, його відзначено як кращого менеджера Європейською Бізнес-Асамблеєю, а також володар «Золотого Меркурія» – головної відзнаки міжнародного проекту, що вручається у рамках відомої іміджевої програми «Лідери ХХІ століття» за особистий внесок в оздоровлення вітчизняної економіки та розвиток інтеграційних процесів.

В 2011 році Павла Ганинця було нагороджено Почесною Грамотою Верховної Ради України. Цією грамотою парламент відзначив багаторічну діяльність Павла Павловича на благо української спільноти. Підставами для нагородження в офіційному документі – розпорядженні Голови Верховної Ради України – названо вагомий внесок відомого на теренах України курортолога в галузь охорони здоров’я, його активну позицію в громадсько-політичних справах, плідну роботу в представницькому органі місцевого самоврядування та високий професіоналізм.

А в 2018 році – почесною відзнакою – орденом Верховної Ради «Медична слава».

З 14 листопада 2016 року – Почесний доктор з екології.

З 9 грудня 2016 року – член-кореспондент міжнародної академії освіти і науки. Павло Ганинець отримав чимало відзнак від Федерації Профспілок України. Серед яких – нагрудний знак «Профспілкова відзнака» (2010 р.).
З-поміж великої кількості нагород від «Укрпрофоздоровниці», – нагрудний знак «Відзнака І ступеня» (2008 р.).

У 2017 році обласною адміністрацією Павла Ганинця було нагороджено почесною відзнакою «За заслуги перед Закарпаттям». А в 2019 та 2020 роках Павло Ганинець увійшов в “ТОП-100 ВПЛИВОВИХ ЗАКАРПАТЦІВ”, як неперевершений стратег, керівник від Бога, який за короткий період зумів перетворити профспілковий санаторій на справжню візитівку Закарпаття.

Завдяки вмілому керівництву Павла Ганинця в санаторії «Квітка полонини» нині справді європейський рівень комфорту та сервісу. Оздоровниця здобула бездоганну репутацію, є неодноразовим лауреатом рейтингу «Кращі підприємства України» в номінації «санаторно-курортні послуги». Санаторій здобув популярність не лише в Україні, а й далеко за її межами.

Оздоровницю без перебільшення називають серцем української Швейцарії.
Наприкінці 2019 року санаторій проходив сертифікаційну перевірку системи менеджменту на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Перевірці підлягали якість надання санаторно-курортних послуг та їх відповідність міжнародним стандартам.
Аудитори відзначили відмінно налагоджену роботу оздоровчого закладу, відмітили, що подібний якісний сервіс, впровадження новітніх методик лікування, заслуговує на найвищу оцінку не лише на теренах України, а й серед іноземних закладів подібного профілю.

Павло Павлович є «Почесним громадянином Сваляви». Це звання йому присвоєно ще в 2012 році. Він всякчас переймається проблемами району та міста, допомагає у вирішенні наболілих проблем. Варто зауважити, що П.П. Ганинець першим відгукнувся на потреби Свалявщини в умовах запровадження карантинних заходів під час спалаху коронавірусу в районі. Так, за його підтримки та фінансування районна лікарня поповнилася новітнім ефективним обладнанням для лікування хворих з COVID-19.

Також є знаним меценатом, постійно бере на себе місію з фінансової підтримки мистецьких, освітніх та культурних заходів, що проводяться в області, районі і безпосередньо в оздоровниці, та сприяють піднесенню історико-краєзнавчих надбань, поширенню творчих здобутків у музиці, літературі, живописі та скульптурі на Закарпатті та за його межами. Слід відзначити, що Павло Павлович Ганинець однією з важливих складових лікування на курорті вважає активізацію культурно-просвітницької роботи, яка допомагає гостям оздоровниці глибше пізнавати історію та традиції нашого краю, знайомити їх зі світовими зразками сучасного мистецтва. Саме з цією метою було організовано безпосередньо в санаторії проведення музичного «Станкович-фесту», міжнародного скульптурного форуму, художніх пленерів та літературних читань. Найкращі твори закарпатських та закордонних авторів поповнюють санаторну колекцію живописних полотен та скульптурних композицій. В оздоровниці діють історико-краєзнавчий музей, велика бібліотека, що регулярно поповнюється тисячами видань сучасної української літератури, підтримується книговидання творів талановитих місцевих авторів.

Санаторій «Квітка полонини» є співорганізатором щорічної Міжнародної міждисциплінарної науково-практичної конференції «Сучасні аспекти збереження здоров’я людини» (головний організатор – ДВНЗ «Ужгородський національний університет»). Конференція кожного року проводиться на базі «Квітки полонини» з широким залученням вчених та лікарів.

У 2020 році Павло Ганинець став співзасновником громадської організації «Сольва-прогрес», яку створено з метою сприяти розвитку туристичного потенціалу Свалявщини зокрема і краю загалом, покращувати екологічний стан Закарпаття, долучатися до розвитку інфраструктури регіону.

У червні 2020 року Указом Президента України Павла Ганинця нагороджено орденом “За заслуги” ІІІ ступеня. Відзнака – за значний внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, рятування життя людей, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Рішенням Президії Української технологічної академії від 19.03.2020 р. генеральному директору ТОВ „Сузір’я” (санаторій „Квітка полонини”) Павлу Ганинцю присвоєно звання академіка з відділення „Економіка нових технологій”.