Місяць незламності. Продовжуємо працювати

У цей нелегкий час ми продовжуємо працювати.

Передусім хочемо подякувати нашим постійним клієнтам, які обрали для тимчасового перебування саме наш заклад і, в супереч обставинам, знайшли можливість сплатити за послуги.  Це дозволяє нам підтримувати у ці важкі часи економіку Держави, триматися на плаву та зберегти робочі місця.

Наразі ціни на послуги максимально знижено. На жаль, подорожчання продуктів харчування, енергоносіїв, податкові зобов’язання, в тому числі з виплати заробітної плати, не дають нам можливість надавати послуги за ще нижчою ціною.

Ми тісно співпрацюємо з волонтерськими організаціями, постійно надаємо матеріальну та фінансову допомогу ЗСУ, органам місцевого самоврядування. Значна частина із загальної кількості гостей нашого закладу – малозабезпечені переселенці, які наразі проживають в санаторії безкоштовно, серед них багато дітей.

Маємо багато друзів за кордоном, які виявили бажання допомогти нашій Державі, тому наразі налагоджуємо роботу з постачання гуманітарної допомоги в Україну.

Зокрема, нещодавно отримали гуманітарний вантаж з Пряшева. Гуманітарну допомогу привезли: Владімір Бенч  та Мішка  Пушкарьова NGO ( PODAJ  DALEJ).

Особлива подяка  за  організацію та сприяння в отриманні гуманітарного вантажу – Світлані Мітряєвій (Директор Центру аналізу регіональних ризиків, Ужгород).

Засоби гігієни, одяг тощо буде передано  громадам для потреб внутрішньо переміщених осіб.

З вірою та впевненістю – разом до ПЕРЕМОГИ!