Допоможемо перемістити бізнес

Запрошуємо керівників підприємств, представників різних видів бізнесу, які виявили бажання перемістити свою діяльність на територію Закарпатської області /мають можливість працювати дистанційно: розглянути в якості безпечної локації для переміщення своїх працівників санаторій «Квітка полонини» ТОВ «Сузір’я», який розташовано на території Полянської ОТГ (знаходиться на великій відстані від зон конфлікту, ведення бойових дій, потенційно небезпечних територій).

Можемо забезпечити офісними приміщеннями, доступом до мережі Інтернет.

Маємо можливість приймати працівників-переселенців з їх сім’ями, дітьми.

В санаторії надається комплекс послуг: з проживання, харчування, лікування, оздоровлення.

Житлова зона (два корпуси на 400 осіб) забезпечена всім необхідним для комфортного проживання: номери – від одно – до трикімнатних з ванними або душовими кімнатами, цілодобове водопостачання (в т.ч. гаряче), автономне опалення. Кімнати оснащені телевізорами, холодильниками, кондиціонерами, прасками тощо. Обладнано пральню.

На території санаторію розміщено речовий та продуктовий ринок, ресторани, кілька кафе.

Для  відпочинку: сучасний басейн, велика паркова територія для прогулянок, катання на конях, кінозал, спортивні майданчики тощо.  Для дозвілля дітей: дитяча кімната, ігрові майданчики, дитячий басейн, аніматори, інструктори, проведення різноманітних цікавих виховних заходів.

Організовано надання безкоштовної психологічної допомоги всім потребуючим.

 

Детально з інформацією про санаторій та умовами співпраці можна ознайомитися  за тел. 03133 3-23-37.