«Квітка полонини» працює за тристороннім договором з Управлінням соціального захисту населення

Санаторій «Квітка полонини» працює за тристороннім договором з Управлінням соціального захисту населення щодо надання санаторно-курортного лікування громадянам пільгових категорій (у відповідності до вимог постанов Кабінету Міністрів України, що регулюють питання санаторно-курортного лікування за кошти державного бюджету України).

Алгоритм дій простий: Ви звертаєтеся в санаторій «Квітка полонини» (узгоджуєте бажаний місяць та дату оздоровлення), звертаєтеся до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації (внутрішньо переміщені особи – за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи) та укладаєте тристоронню угоду.

Важливо! Гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування щороку визначається Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. Вартість послуг, яка перевищить граничну вартість путівки, сплачується громадянином самостійно. 

Довідкова інформація!

Лікуємо захворювання:

– шлунково-кишкового тракту;

-цукрового діабету та порушення обміну речовин;

-захворювання нирок та сечовивідних шляхів;

-опорно-рухового апарату;

-верхніх дихальних шляхів.

Отримати консультацію та більш детальну інформацію Ви можете  в санаторії «Квітка полонини» за тел.   050 963 0695, 097 461 3665.  Або в управлінні соціального захисту населення за місцем реєстрації, внутрішньо переміщені особи – за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.