Генерального директор ТОВ «Сузір’я» Павла Ганинця нагороджено  медаллю видатного вченого О.О. Богомольця

Генерального директор ТОВ «Сузір’я» Павла Ганинця
нагороджено медаллю видатного вченого О.О. Богомольця

 

Генерального директор ТОВ «Сузір’я» (санаторію «Квітка полонини») Павла Павловича Ганинця нагороджено  медаллю видатного українського вченого Олександра Олександровича Богомольця та Почесними грамотами Президії Академії наук вищої освіти України та Міжнародної академії освіти і науки, член-кореспондентом якої П.П. Ганинець є.

Заслуженими відзнаками керівника ТОВ «Сузір’я» удостоєно за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я, освіти та науки України та як одному з найталановитіших генеральних директорів санаторіїв Закарпаття.

Рад Георгійович Процюк  – академік Академії наук вищої освіти України, академік Міжнародної Академії освіти і науки, Член Президії, Перший віце-президент – головний учений секретар, Академік-секретар Міжнародної академії освіти і науки, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор, – вручаючи заслужені нагороди генеральному директорові ТОВ “Сузір’я”, звернувся зі словами подяки до Павла Ганинця:

«Велика заслуга Ганинця П.П. в тому, що добудував корпуси в санаторії «Квітка полонини», у якому не тільки відпочивають, а й поправляють своє здоров’я тисячі громадян України.

У санаторії ви зі своїм колективом створили всі умови для відпочинку і лікування громадян України. Лікуєте пацієнтів добрим словом, увагою і природними засобами, а не хімічними препаратами, що є дуже важливо для організму людини.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку і любові, подальших творчих успіхів у вашій нелегкій роботі на благо народу України».

Варто додати, що оздоровниця багато років поспіль утримує найвищі сходинки у професійних і галузевих рейтингах та конкурсах як загальноукраїнського, так і міжнародних рівнів, є одним із найсумлінніших платників податків та інших платежів до бюджету, забезпечує робочими місцями мешканців Свалявського району, стабільно утримує конкурентну спроможність на ринку послуг в галузі охорони здоров’я, повсякчас впроваджує прогресивні методики діагностики та лікування в умовах бальнеологічного курорту, провадить активну діяльність на якнайширше застосування природних чинників в оздоровленні громадян України та зарубіжних гостей санаторію.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.