Генерального директора ТОВ „Сузір’я” (санаторій „Квітка полонини”) Павла Ганинця удостоєно звання академіка Української технологічної академії

4 червня на базі санаторію „Квітка полонини” ТОВ „Сузір’я” під головуванням президента Української технологічної академії Ігоря Половнікова за участі Генерального директора ПАТ „ВНП „Укрзооветпромпостач”, завідувача філії кафедри, організації менеджменту та маркетингу у ветеринарній медицині Національно аграрного університету Василя Лісовенка відбулося засідання членів Закарпатського регіонального відділення УТА. Учасники зібрання обговорили інформацію щодо діяльності власне Закарпатського відділення Української технологічної академії ( зав. Смоланка В.І. – ректор УжНу) й про найсвіжіші наукові досягнення в агарній та ветеринарній сферах (доп. В. Т. Лісавенко). Після чого слово взяв президент УТА Ігор Половніков:
– Основне завдання, яке ставили перед собою ентузіасти, що стояли у витоків Української технологічної академії, було зібрати під однією егідою кращих вчених технологів, дослідників, науковців, економістів, медиків та управлінців, позитивні напрацювання яких спрятимуть технологічному поступу держави та розвитку позитивного іміджу України у світі.
Відрадно, що досягненнями академіків УТА нині активно цікавляться у Бельгії, Франції, Нідерландах, Ізраїлі, Японії, США та інших країнах, а це свідчить, що з заданого колись вектора тут дотримуються й сьогодні. А тому мені дуже приємно повідомити: „Рішенням Президії Української технологічної академії від 19.03.20 протокол №1 Генеральному директору ТОВ „Сузір’я” (санаторій „Квітка полонини”) Павлу Ганинцю присвоєно звання академіка з відділення „Економіка нових технологій”.
«Шановний Павле Павловичу! Ця почесна нагорода очікувала на вас більше року, – проте вручити її вчасно завадила пандемія COVID-19. Всі ми знали – карантинні обмеження не триватимуть вічно і сьогодні я з великим задоволенням констатую: „Тішуся, шо у вашій особі когорта академіків УТА поповнилася воістину заслуженим лікарем України. Нині я особисто переконався в тому, що увесь спектр медичних послуг та інновацій, які всякчас впроваджуються на базі санаторію „Квітка полонини” ТОВ „Сузір’я”, турбуючись про здоров’я людей, є гідним прикладом наслідування для закладів охорони здоров’я не тільки в Україні, а й, не побоюся цього слова, у всьому світі. Щиро пишаюся вашими здобутками!»

– Я щиро вдячний президенту та членам Української технологічної академії за таку високу оцінку діяльності санаторію, колектив якого всякчас докладає зусиль для того, аби наші відпочиваючі проводили своє дозвілля не тільки з користю для здоров’я, а й насолоджувалися атмосферою максимального комфорту та європейського затишку. Зі свого боку, я урочисто обіцяю й надалі дотримуватися найвищої місії лікаря: не словом, а ділом турбуватися про здоров’я людей. Наступним таким кроком буде запровадження у санаторії „Квітка полонини” ТОВ „Сузір’я” нового лікувального профілю „Захворювання опорно-рухового аппарату” та відкриття реабілітаційного відділення для людей після перенесення хвороби COVID-19 – зазначив у промові Павло Ганинець.
Ця подія, безсумнівно, послужить зміцненню туристично-лікувального іміджу Закарпаття.
Довідково: Українська технологічна академія – Всеукраїнська громадська організація, створена ініціативною групою провідних Українських дослідників, інженерів, економістів, вчених різних галузей науки та техніки з метою сприяння розробки наукомістких технологій підвищення ефективності публічного управління, технологічного оснащення сучасного виробництва, розвитку освіти й медицини, залучення в господарський обіг вторинних матеріалів та енергетичних ресурсів.

Залишити коментар