ДО «КВІТКИ ПОЛОНИНИ» – ПО ВЕЛИКОДНІ ДИВА

ДО «КВІТКИ ПОЛОНИНИ» – ПО ВЕЛИКОДНІ ДИВА

Найкраща оздоровниця гостинного і самобутнього Закарпаття –  “Квітка полонини” – запрошує на відпочинок до оздоровниці у світлі Пасхальні дні. Ви зможете взяти участь у святкуванні великого свята Христового Воскресіння за стародавніми традиціями Великодніх урочистостей у нашому краї.

Кожен відпочиваючий отримає смачну й духмяну пасочку, спечену для нього за старовинними рецептами закарпатських господинь. Великодній кошик матимете змогу за всіма канонами освятити у православному та греко-католицькому місцевих храмах. Задля зручності наших гостей санаторій організує автобусні поїздки до церков.

У програмі Великодніх святкувань – безліч екскурсійних маршрутів на будь-який смак у найпопулярніші та наймальовничіші місцини курортного краю. Ви зможете відвідати також домівки закарпатців, де господарі Вас гостинно запросять до святкового столу й пригостять традиційними великодніми наїдками – пікницею та шовдарем. Почастують Вас й іншими оригінальними стравами, вишуканими десертами, припросять спробувати на смак та аромат домашні вина з виноградної лози, визрілої на гірських сонячних терасах.

І, – що найсуттєвіше, саме в дні найсвітлішого християнського свята на Закарпатті Ви зможете отримати духовне та фізичне зцілення і насолодитися розквітлими дивовижами санаторного дендропарку та лісового зелен-розмаю.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *