Генеральний директор ТОВ «Сузір’я» – у когорті видатних закарпатців

Генеральний директор ТОВ «Сузір’я» – у когорті видатних закарпатців

Днями у Києві у друкарському ТОВ “Макрос” з’явилося унікальне видання – книга інформаційно-нарисових матеріалів, підготовлених прес-центром Асамблеї громадських рад Закарпатської області, “Синтез досвіду і ділової конкретики у реалізації громадських ініціатив”. В книжці подано понад тридцять портретів видатних закарпатців – підприємців, менеджерів, адміністраторів, членів творчих осередків, які своєю багатолітньою наполегливою працею досягнули вершин професійності, зробили вагомий особистий внесок у розвиток краю.

Приємно, що серед кращих Асамблеєю громадських рад Закарпаття відзначено і генерального директора ТОВ “Сузір’я» (санаторію «Квітка полонини”), лікаря-курортолога, економіста та юриста, доктора екології, члена-кореспондента Міжнародної академії освіти і науки, заслуженого лікаря України, засновника ТОВ “Маргіт” та науково-виробничої асоціації “Племконецентр”, володаря багатьох державних нагород та міжнародних відзнак, автора численних наукових праць, засновника міжнародного музичного конкурсу “Stankovich fest”, депутата Свалявської районної ради кількох скликань  Павла Павловича Ганинця. Так, у нарисі про знаного свалявця пишуть: “Інтелігент щонайменше у третьому поколінні. Про таких незабутній Іван Чендей казав: “Поодинокі домагаються у житті високих здобутків”.

У виданні подано, зокрема, біографічні відомості про Павла Ганинця, серед яких особливо важливим, показовим є той факт, що П.П.Ганинець очолив санаторій “Квітка полонини” ще в радянську добу – у 1986 році, і донині, незважаючи на політичні, економічні та суспільні пертурбації, упевнено й твердо розбудовує один із найбільших і найкращих рекреаційних об’єктів області і всієї України. Саме багатогранність професійних вподобань головлікаря, постійне самовдосконалення, набуття ним нових знань та навичок у різних сферах та галузях, що так чи інакше зістикуються з курортною справою, вміння долати труднощі, здібності до пошуку та експерименту посприяли цьому.

Павло Ганинець – великий патріот Закарпаття. Головна мета його життя полягає у збереженні гідромінеральних ресурсів рідної Свалявщини для прийдешніх поколінь. Саме за таку професійну діяльність та громадянську позицію Павло Павлович був удостоєний Почесної відзнаки Асамблеї громадських рад Закарпаття, а його ім’я включено у “Геральдичний альбом Закарпаття”.

В нинішні часи, коли означення “активіст” викликає чи не спротив та відразу, автори згаданого видання – Федір Харута, що багато років працював на відповідальних посадах у галузі залізничного транспорту, очолював Громадську раду при Закарпатській ОДА, та Микола Палінчак, нині декан факультету міжнародної економіки УжНУ, – дослідили феномен громадянської та професійної активності на теренах нашої області на прикладі конкретних особистостей. Імена цих людей відомі чи не кожному закарпатцю, і вони, як слушно зазначив автор передмови до видання – доктор історичних наук Сергій Федака, – є справжнім “людським капіталом Закарпаття”, “гарантом продовження нашої історії і примноження матеріальних багатств, культурних та духовних надбань”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *