Переможниця акції-розіграшу «Путівка в подарунок»

Переможниця акції-розіграшу «Путівка в подарунок» – мешканка Дніпра Світлана Олександрівна ЛАРІНА

Сьогодні біля бювету санаторію серед відпочиваючих «Квітки полонини» відбувся весняний розіграш санаторно-курортної путівки.

Нагадуємо, у санаторії з 28 березня по 26 квітня тривала весняна акція-розіграш «Путівка у подарунок».

Участь в акції мали змогу брати всі, хто замовив та оплатив путівку після 28 березня 2018 року на період перебування в оздоровниці  з 1 по 26 квітня 2018 року та заповнив відповідну анкету по приїзду у санаторій.

Переможця обрали шляхом жеребкування. Хлопчина з юрби легкою рукою визначив щасливицю. Нею стала мешканка міста Дніпро Дніпропетровської області Світлана Олександрівна Ларіна, 1958 року народження, яка вже вдруге відпочивала в нашому санаторії.  На жаль, під час розіграшу пані Світлана вже була в дорозі додому. Звісно, зраділа телефонному дзвінкові від представника «Квітки полонини». Запевнила, що виграш надзвичайно актуальний для неї подарунок. Грошову компенсацію за теперішній відпочинок Світлана Олександрівна використає для придбання путівки в «Квітку полонини» в жовтні – на свій ювілейний день народження, який вона вирішила відсвяткувати у санаторії  з усією родиною.

Щиро вітаємо переможницю та дякуємо всім, хто взяв участь в акції. Нагадуємо, що у «Квітці полонини» крім гнучкої системи знижок, постійно діють найрізноманітніші акції, попередньо з якими ви можете ознайомитися на офіційному сайті санаторію www.kvitkapolonyny.com

До зустрічі в «Квітці полонини»!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.