САНАТОРІЙ – ЯК ЗОНА БЕЗПЕЧНОГО ВІДПОЧИНКУ

Для сторонніх вхід на територію санаторію буде платним

В сучасних умовах оздоровниця повинна бути комфортною, зручною для проживання у ній відпочиваючих, з максимумом затишних місць для відпочинку та релаксації, а також лікувальних процедур та супутніх послуг. У “Квітці полонини” всякчас дбають про розвиток та удосконалення санаторних вигод.

Зокрема, торік у корпусах “Квітки полонини” та “Сузір’я” було розпочато масштабну програму з капітальних та косметичних ремонтів у приміщеннях номерів та кабінетах. До кінця року в кімнатах корпусу «Квітка полонини» ковролін поміняємо на якісне екобезпечне покриття для підлоги. Оновлюються меблі. В корпусі «Сузір’я» на заміну старим встановлені сучасні телевізори, в корпусі «Квітка полонини» заміна продовжується.

Щоб нашим гостям було якомога зручніше отримувати доступ до санаторних послуг, перенесли відділ реалізації путівок у просторі відремонтовані кабінети корпусу “Сузір’я”. Окрім того, у корпусі «Сузір’я» облаштовано рецепцію – по-сучасному вишукану, з кафе, а також просторою та елегантною залою очікування та відпочинку.

Паралельно зі створенням побутових зручностей, дбаємо про оновлення та осучаснення лікувальної бази санаторію. Минулого року придбали високотехнологічне медичне обладнання та запровадили нові методики лікування. Йдеться, зокрема, про пресотерапію (лімфодренаж), світлотерапію, що здійснюється з допомогою новітнього апарату “Біоптрон”, та апаратний точковий масаж стоп. А вже в поточному році відкрито ще один процедурний кабінет – карбокситерапії. У ньому застосовується інноваційна методика введення медичного вуглекислого газу під шкіру.  Вона є ефективною у лікуванні захворювань хребта, болю в суглобах. Також карбокситерапія –  це прорив в індустрії краси, процедура має надзвичайно потужний омолоджувальний ефект, усуває  багато косметологічних та фізичних проблем, стимулює імунну активність організму.

Зоною комфорту в оздоровниці повинно бути і її навколишнє середовище, загалом територія санаторію, його ландшафт.  З цією метою  торік дообладнали прогулянкову стежину вздовж ріки в парку “Квітки полонини”, там викладено бруківку. До «високого» сезону буде облаштовано нову набережну довжиною 360 м  з новими світильниками, майданчиками для відпочинку. В травні плануємо заасфальтувати дорогу від центрального в’їзду в санаторій до приміщення з ліфтом. Всякчас дбаємо про озеленення санаторного подвір’я . Загалом квітково-паркове господарство оздоровниці – одне з найкращих в області. Лише торік на клумбах було висаджено понад тридцять сортів тюльпанів. Загалом щороку в оздоровниці висаджується понад 15 тисяч різноманітних квіткових рослин.

Прикро, однак сучасне повсякдення несе нам і нові виклики. Йдеться про те, що доступ до кожного закладу, і особливо – лікувального, має бути контрольованим. Зважаючи на невтішну криміногенну ситуацію в державі, на те, що санаторій знаходиться у відкритому полі, беручи до уваги численні нарікання з боку відпочиваючих на неконтрольований  доступ сторонніх осіб на територію оздоровниці, було прийнято рішення, згідно з яким задля безпеки та комфорту відпочиваючих маємо намір встановити навколо нашої території огорожу. Це не означає, що санаторій перетвориться на закритий заклад на зразок режимного об’єкту.  Потрапити у «Квітку полонини» можна буде, як і раніше, цивілізованим шляхом  –  через ворота з центральної вулиці. Ймовірно, що для сторонніх – не відпочивальників і не працівників оздоровниці – вхід на подвір’я санаторію зробимо платним. Кошти ж від абонементів на відвідання оздоровниці з прогулянковою чи іншою метою використаємо для подальшого благоустрою та озеленення території, оплати  додаткових охоронців, прибиральників,  для розширення та оновлення дитячих та спортивних майданчиків тощо.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.