УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ КАФЕДРИ НМАПО НА БАЗІ «КВІТКИ ПОЛОНИНИ»

Протягом майже півроку відпочиваючі в санаторії “Квітка полонини” мають змогу відвідувати онлайн-лекції та індивідуальні ОNLINE-консультації провідних медичних спеціалістів Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика.

А наприкінці минулого тижня відбулося урочисте відкриття кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика на базі санаторію.



click site

Клінічних санаторіїв в Україні є чимало. Але, на жаль, більшість із них використовують цей статус лише з тим, аби отримати щонайбільше преференцій у закупівлях на тендерах чи рекламі. “Квітці полонини” всього цього не потрібно, оздоровниця наполегливо здобувала високе реноме самостійно, без державних фінансових вкладень. Сьогодні на першому плані – власне медична частина закладу, яка була б у змозі забезпечувати не тільки профілактичне лікування, а й реабілітаційне. Саме в останньому нині є велика потреба, зважаючи на скорочення кількості хворих, які підлягають реабілітаційним заходам після оперативних втручань, у стаціонарах лікарень у зв’язку з медреформою. Підготовка спеціалістів реабілітаційних відділень у цій справі матиме величезне значення. Задля цього в санаторії відкрито навчальний клас, де лікарі матимуть змогу прослухати курс лекцій з відповідних спеціальностей, які проходять у медичній академії ім. Шупика, по суті брати участь у навчальному процесі цього вишу. При чому йдеться не тільки про лікарів санаторію, а й про медиків з лікувальних установ усього Закарпаття та інших областей України.

Ідея об’єднання санаторію та академії належить професору академії, завідувачу кафедрою медичної інформатики Озару Петровичу Мінцеру.

На відкритті кафедри вишу у санаторії виступив в онлайн-режимі з Києва і ректор медичної академії ім. Шупика Юрій Васильович Вороненко. Він, зокрема, розповів про історію створення навчального закладу, що нараховує ось вже сто років, а також познайомив присутніх з основними напрямками роботи академії післядипломної освіти лікарів та наголосив на значній ролі вишу у сьогоднішньому загальноукраїнському медичному співтоваристві, що вимагає суттєвих змін у справі підвищення кваліфікації лікарів та широкому впровадженні ефективних сучасних методик лікування. Так, лише торік в академії пройшли курс навчання понад 22 тисячі лікарів з України та п’ятдесяти п’яти країн світу.

 

Залишити коментар

Прокрутити вгору