Лікування

Процедури

Синглетно-киснева терапія

Озонотерапія (внутрішньовенне введення фізрозчину з медичним озоном).

Крім того, що озонотерапія добре доповнює та підсилює методи традиційної медицини, вона проста в застосуванні, добре переноситься пацієнтами, характеризуєтеся практично повною відсутністю побічних дій і високою ефективністю.

Застосування медичного озону є особливо ефективним у випадках судинних захворювань з вираженою гіпоксією: стенокардії, атеросклерозі, пороках серця, ішемічній хворобі. Озон активізує обмінні процеси на клітинному рівні, поліпшує мікроциркуляцію крові та газообмін.

Озонотерапія з успіхом заміняє антибіотики при лікуванні запальних процесів та інфекцій різної етіології.

Окрім загальнооздоровчої дії на організм, озонотерапія застосовується для лікування та профілактики цукрового діабету, ангіопатії, полінейропатії, ретинопатії, діабетичної стопи, бронхіальної астми, хронічного бронхіту та пневмонії, ішемічної хвороби серця, гіпертонічної хвороби, розсіяного склерозу, вегето-судинної дистонії, ішемічного інсульту, мігрені, виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки, хронічних гастритів, колітів, хронічного гепатиту, цирозу печінки, псоріазу, нейродерміту, екземи, при профілактиці грипу та вірусних інфекцій.

При внутрішньовенній озонотерапії, озон відновлює кисневий транспорт, вивільняє кисень, нормалізує обмін речовин, гормональний фон, знімає інтоксикацію, розширює судини, покращує мікроциркуляцію, надає імуностимулюючу, антибактеріальну, антивірусну і протизапальну дії.