Лікування

Процедури

NEW. Ексклюзив

Кріосауна

Кріотерапія – лікувальна та загальнозміцнювальна процедура, заснована на короткочасному контакті поверхні шкіри з азотом – газом, охолодженим до -150, -130 градусів за Цельсієм. Кріосауна нагадує вертикальний солярій. Під час сеансу суміш повітря з азотом немов огортає тіло крижаною парою.

Цей метод оздоровлення коригує фізіологічні процеси, відновлює природний баланс, стимулює обмін речовин. Кріосауна – неабиякий помічник у боротьбі із зайвою вагою, целюлітом, здатна поліпшити загальний тонус, омолодити і помітно для самопочуття кожного пацієнта зміцнити організм.

Процедури в кріосауні – швидкоплинні, тривають дві-три хвилини. Однак викликають швидку позитивну реакцію. Результат кріотерапії спостерігається вже за 5-10 хвилин і триває не менше 6 годин.

Вважається, що 10-15 відвідувань кріосауни можуть замінити приблизно три роки щоденного інтенсивного загартування!

КРІОСАУНА – найпотужніший засіб для боротьби із фізіологічною та косметичною старістю.
Здатна омолодити, уповільнити процес старіння. Процес старіння пов’язаний із порушенням нормальних функцій організму, а зовнішні прояви старіння, як правило, зумовлені порушенням периферійної циркуляції крові. Під час сеансу кріотерапії відбувається істотне охолодження організму, за рахунок цього внутрішні резерви всіх систем та органів активізуються і починають інтенсивно боротися з хворобами. Кріолікування забезпечує інтенсивну стимуляцію імунної та ендокринної систем, насичує кров ендорфінами – так званими гормонами щастя, на кілька годин блокує больові відчуття будь-якого походження.

Особливо відчутним є лікувальний вплив кріотерапії на шкіру. Це на сьогодні найефективніший засіб у боротьбі з целюлітом, що усуває ефект «апельсинової шкірки», відмінно відновлює в’ялу шкіру, позбавляє від зморшок та розтяжок, вирівнює колір, завдяки чому шкіра набуває свіжого вигляду. Обумовлено це тим, що перепад температур стимулює кровообіг, у результаті чого шкіра отримує достатнє живлення і стає більш пружною. Також кріотерапія інтенсифікує обмінні процеси в шкірному покриві і нормалізує стан жирової клітковини, робить шкіру пружною та еластичною. Крім того, кріотерапія прискорює вироблення меланіну – це речовина, що відповідає за колір нашої шкіри.

А якщо відразу після «холодної сауни» відправитися в солярій, можна отримати особливо рівномірну засмагу. Відвідувати сеанси також корисно перед різноманітними косметичними процедурами, оскільки шкіра після охолодження більш сприйнятлива до масок, чисток і обгортання.

Допомагає також відновити пружність грудей і стимулює всі м’язи. З допомогою холодного повітря видаляються натоптиші, мозолі і бородавки.

Помічник у боротьбі із зайвою вагою
Кріосауна дозволяє позбуватися до одного кілограма зайвої ваги за трихвилинний сеанс. Процедура інтенсифікує внутрішні процеси, в тому числі і розкладання жирів. Під час кожної процедури спалюється чимало калорій. Холод сприяє прискоренню обміну речовин, і, якщо поєднувати кріотерапію зі спортом та правильним харчуванням, ефект буде вражаючим.

Процедури кріотерапії – неабиякий помічник:

 • у лікуванні суглобів, артритів, в тому числі й поліартритів (позитивний ефект супроводжується усуненням болю та скутості і спостерігається вже після першої ж процедури, а відтак підсилюється в міру проходження курсу лікування);
 • в дерматології (чудово лікуються алергії, дерматити, нейродерміти, псоріаз, екземи та інші найрізноманітніші шкірні захворювання);
  в неврології (усуває неврози, мігрені, порушення сну);
 • в сексології та урології (лікує імпотенцію, підвищує потенцію і лібідо);
  в гінекології (передменструальний та клімактеричний синдроми, безпліддя через гормональні порушення);
 • в пульмонології (лікування хронічного бронхіту, в тому числі обструктивного, лікування трахеїту, бронхіальної астми);
 • в кардіології (профілактика серцево-судинних захворювань, лікування вегето-судинної дистонії, зміцнення стінок судин);
 • як допоміжний засіб кріосауну можна порадити й людям, у яких діагностовано грибкові ураження, оскільки кріопроцедури суттєво підвищують імунітет, що дуже важливо при грибкових недугах;
 • відмінний засіб для загартовування і профілактики грипу та простудних захворювань; зміцнілий імунітет робить людину менш вразливою до різних вірусів;
 • для профілактики – людям, які через роботу мало рухаються, – офісні, комп’ютерні працівники тощо. Потужний викид ендорфінів у кров під час кріотерапії не тільки значно поліпшує самопочуття, а й сприяє відтак появі у пацієнта потягу до рухливості, бажання зайнятися спортом, фізичною працею тощо.

Після лікування в кріосауні багато пацієнтів перестають потребувати постійного прийому медичних препаратів, а деякі повністю позбуваються симптомів важких захворювань.

Застудитися в кріосауні неможливо. Сухе холодне повітря діє тільки на поверхню шкіри, переохолодження внутрішніх органів при цьому не відбувається. Після чарівного лікування холодом значно поліпшується загальне самопочуття, психоемоційний стан, а тіло стає молодим і красивим.