Лікування

Процедури

Мануальна терапія, масажі

Апаратний масаж рук

Апаратний масаж рук – лікує всі органи і системи

Кисть – наш організм в мініатюрі. Там розміщена ціла мережа біоактивних точок. Кожна відповідає за певний орган. Інколи, щоб попередити або навіть позбутися недуги, досить знайти потрібну акупунктурну точку на долоні і добре її помасажувати. Цей метод терапії базується на законах східної медицини, а їм уже близько 5-ти тисячоліть!

Масаж рук впливає на всі шари шкіри, м’язи, судини, суглоби, сальні і потові залози, по-особливому – на центральну нервову систему, стабілізуючи її стан і роботу. Недаремно кажуть, що масаж рук лікує всі органи і системи. Крім того, він повертає працездатність м’язам рук після виснажливих фізичних навантажень, зміцнює зв’язки, судини і суглоби, усуває болі в шиї, плечах. Навіть наслідки травм (набряки, поламані кістки і пошкоджені м’які тканини) швидше зникають під дією масажу рук.

Масаж рук також використовується як ефективна косметична процедура. З її допомогою очищають верхній шар шкіри від ороговілого епідермісу, часточок пилу, зовнішніх забруднень, які забили пори. Після таких процедур шкіра набуває здорового вигляду, стає гладкою, пружною, еластичною.

Масажер Flexi–Hand Air здійснює точковий масаж долонь і компресійний масаж тильної поверхні кисті руки.

Працює за принципом древньо-корейської медицини Коріо у сполученні з новітніми технологіями.

Можливості масажера: стимулююча інфрачервона терапія, дія аніонами, точковий і пневматичний масаж кистей рук, повітряно-компресійна дія відмінно знімають втому і набряки, стимулюють кровообіг, а також зігрівають руки у людей зі зниженим тиском, які страждають від синдрому холодних рук. Функція аніонізації забезпечує противірусну і протигрибкову дію.

Всього 10 хвилин щоденного апаратного масажу дозволяють підтри-мувати доглянутий стан рук і здоров’я усього організму в цілому!

Апаратний масаж стоп

Акупунктурний або точковий масаж є дуже ефективною процедурою, позитивно впливає навіть на те, що, на перший погляд, ніякого відношення до ніг не має.

Також масування стоп дозволяє нормалізувати кровообіг, поліпшити дихання шкіри, посилити обмін речовин,регулювати роботу і функції всіх систем організму, тим самим здійснювати ефективну профілактику і навіть лікування багатьох захворювань.

Практично кожна точка на стопі людини відповідає за певний орган, дозволяючи впливати на його стан, полегшувати біль та ін. Масаж стопи і точок правої підошви допомагає впливати на стан органів, що знаходяться праворуч, тобто печінки, жовчного міхура і т. д. Масаж лівої підошви, відповідно, дозволяє стимулювати органи, що знаходяться ліворуч (серце, селезінку).

Показання до застосування акупунктурного масажу

  • при атеросклерозі;
  • гето-судинній дистонії;
  • при цукровому діабеті;
  • імпотенції;
  • алергії;
  • астмі;
  • гаймориті;
  • геморої;
    та безлічі інших захворювань.