Лікування

Процедури

Нетрадиційні методи лікування

Апітерапія

АПІТЕРАПІЯ (лат. apis-бджола) – лікування хвороб із застосуванням живих бджіл і продуктів бджільництва.

СОН НА ВУЛИКАХ З БДЖОЛАМИ.
Сон – важливий процес в житті людини. Завдяки йому наш організм набирається сил, може нормально функціонувати. Користь сну давно намагалися вдосконалити, проводячи різні терапії та експерименти. Один з них – сон на вуликах з бджолами. Даний спосіб відновлення здоров’я стрімко набирає популярність завдяки своєму ефективному, потужному впливу на людський організм.

Зовні конструкція нагадує щось на зразок дерев’яного солярію, будиночку тощо, де розміщується пацієнт. Небезпеки в цьому немає ніякої: тіло надійно захищене від укусів комах за допомогою сітки чи лавки.

Сон на вуликах – фактори впливу.
Сприятливий вплив відбувається за рахунок мікровібрацій і мікрохвиль, створюваних бджолами. Також велику роль відіграє повітря навколо вулика, воно насичене іонами, які, потрапляючи в організм людини, вбивають у ньому інфекції і мікробів вже після першого ж сеансу. Завдяки створюваному біополю на організм людини виробляється «сонний» ефект, що дозволяє без проблем приступити до процедури оздоровчого сну.

До основних переваг даної терапії відносяться:

  • Позбавлення від проблем з артеріальним тиском. Процедура допомагає нормалізувати кровообіг в організмі. Відновлює стан серцево-судинної системи, сприяє лікуванню і профілактиці різних захворювань, пов’язаних з даною системою.
  • Хвороби дихального апарату – ще одне показання до апітерапії. Вона добре прочищає бронхи, нормалізує дихання, чинить бронхолітичну дію на організм в цілому.
  • Сон на вуликах допомагає схуднути, а також вилікувати численні недуги шлунково-кишкового тракту і травної системи. Процес перетравлення їжі прискориться, перестануть турбувати болі. Таким чином виліковуються різні захворювання кишечника.
  • Після перенесених операцій, коли організму потрібна допомога в якнайшвидшому одужанні, сон на вуликах також приходить на допомогу. Він комплексно відновлює здоров’я, допомагаючи швидше повернутися в форму.
  • Дуже корисна процедура для жінок. Вона повертає здоров’я репродуктивної системи, усуває проблеми з сечостатевої системою. Зафіксовано, що в деяких ситуаціях жінки позбувалися і безпліддя.
  • Сон на вуликах корисний не тільки для молодих та зрілих людей, а й для літніх. Для них особлива користь полягає в лікуванні атеросклерозу та деяких інших геріатричних недуг. Процедура допомагає тримати організм в цілому у формі і захищає його від хвороб, характерних для людей цієї вікової категорії.
  • Така процедура знижує ймовірність розвитку онкологічних захворювань і туберкульозу.
  • Нормалізація нервової системи за рахунок заспокійливого дзижчання комах.
  • Нарешті, з допомогою даної процедури можна відновити і зміцнити імунітет, а також вилікувати застуду, вірусні та інфекційні захворювання.


Ідеальний період для проведення терапії – з квітня до вересня.