Лікування

Процедури

Нетрадиційні методи лікування

Рефлексотерапія

Голковколювання (акупунктура, голкорефлексотерапія) – це особливий метод впливу на біологічно активні (акупунктурні) точки людського організму, що знаходяться на поверхні шкіри.

Спеціаліст впливає на ці точки за допомогою введення в них спеціальних голок. Впливаючи на точки проходження інформаційних каналів, можна змінити напрямок енергетичних потоків і тим самим впливати на стан організму в цілому.

Голковколювання може регулювати діяльність внутрішніх органів і підвищувати життєві сили, це – ефективний метод запобігання й лікування найрізноманітніших захворювань: невралгічних, гастроентерологічних, пульмонологічних, в тому числі й хронічних тощо. Також акупунктуру застосовують як заспокійливий і тонізуючий засіб.

Це один з найдавніших методів немедикаментозного лікування (перші згадки про методи голкорефлексотерапії датуються 2-1 ст. до н.е.), який застосовується тепер і в «Квітці полонини».

Голкорефлексотерапія забезпечує м’який, нормалізуючий вплив на організм; позбавляє від болю, хронічної втоми, безсоння; сприяє омолодженню організму; зміцнює імунну систему; відновлює процеси обміну; покращує працездатність і якість життя; допомагає у боротьбі зі шкідливими звичками.

Голкотерапія – ефективний метод лікування та профілактики найрізноманітніших захворювань: травної системи (гастрити, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки, коліти, закрепи, панкреатити, ожиріння, дискінезія жовчовивідних шляхів); сечостатевої системи (пієлонефрит, цистит, простатит, імпотенція, порушення менструального циклу, дисменорея, клімактеричний синдром); хвороб опорно-рухового апарату (остеохондроз, міжхребцеві грижі, артроз, артрит, парез, параліч); нервової системи (мігрень, безсоння, стан хронічного стресу); серцево-судинної системи (вегето-судинна дистонія, артеріальна гіпо- та гіпертензія); дихальної системи (бронхіальна астма, хронічний бронхіт, часті простудні захворювання, алергічний риніт); шкіри; очей, вуха, горла, носа, ротової порожнини; шкідливих звичок (алкоголізм, наркоманія, тютюнова залежність).

Голкорефлексотерапію можна застосовувати у будь-якому віці, з урахуванням вікових особливостей.

Одна з переваг – даний метод лікування не має побічних ефектів, таких як алергія та несумісність з ліками, що характерні для медикаментозної медицини.

Під час процедури вам вдасться спростувати хибну думку, що голкорефлексотерапія – це болюча і неприємна процедура. Навпаки, після релаксуючого сеансу голковколювання ви почуватимете себе бадьорими, свіжими, повними сил.

Окрім голковколювання в «Квітці полонини» застосовують й інші методи рефлексотерапії: точковий масаж (манопресура), вакуумний масаж (банковий масаж, вакуум-терапія), прогрівання полинними сигарами (моксотерапія) тощо.